Pulma- ja mõisailutulestik

Lase armastusel taevas särada!

Pulmailutulestik lisab teie tähtsale päevale võlu ja glamuuri, mis peale silmailu kinkimise jääb kaunistama ka teie pulmamälestusi.
Oma kogemusele toetudes teame, missugune ilutulestik on teie pulmakohaga kõige sobilikum.
Pulmadeks sobivad ilutulestiku liigid:
– Klassikaline ilutulestik on omasuguste hulgas suursuguseim. Siin kasutatakse laia pürovahendite valikut alates erikaliibrilistest roomaküünaldest ja komeetidest, lõpetades võimsate efektpommidega.
– Ilutulestik muusikasse on klassikaline ilutulestik, mis on osaliselt lastud muusikaga sünkroonis. Tänu olemasolevale tehnilisele baasile koostame ilutulestiku stsenaariumi tellija lemmikmuusikast lähtudes.
– Muusikaga sünkroonis lastav ilutulestik e. püromuusikal on kõige töömahukam, aga samas erilisem ilutulestiku vorm, mis ühendab endas kahte kaunist kunstiliiki – muusikat ja ilutulestikku. Tänaseks oleme välja töötanud erinevad programmid nii klassikalise kui ka popmuusika tarvis.

Lisateenustena pakume

Tulekiri – kujundite, nimede või soovide kirjutamine tulega. Tulekiri süttib ühe korraga ning põleb umbes poolteist minutit ereda leegiga. Soovi korral saab kirjutada nii noorpaari eesnimed kui ka lihtsalt initsiaalid.
Tulesein – efekti on võimalik paigutada katuse ääre külge akende taha või puude vahele. Koskede süttimise järel langeb kuni 15 meetri kõrguselt alla hõbedane tulesein.
Tulesüda – põlev südame kujutus. Võimalik tellida nii taevasse kui ka tulekirjana maapeal.
Litrisadu – konfettikahur mida saab ise lasta. Kahurist lendab 5-10 meetri kõrgusele/kaugusele kuldne või hõbedane litrisadu.
Kahuripauk – neiupõlve nime ärasaatmine ehtsast kahurist suure pauguga.
Lõkkealused – spetsiaalsed metallist lõkkealused diameetriga 80 cm. Lõke kaunistab pulmakohta maalähedase romantikaga.
Õueküünlad – ajatu klassika. Tellija soovist lähtuvalt liikumisteekonna valgustamiseks või kaunistamiseks.
Fontäänide allee – kahel pool noorpaari liikumise teekonda moodustub põlevatest punaste südamikega ja hõbedaste sädemetega fontäänidest allee. Efektid on külmade sädemetega, seega ei ohusta nad allee keskelt jalutavat noorpaari või autot.

Miks tellida pulmailutulestik meilt?

• Kujundame ilutulestiku tellija soovist lähtuvalt, mis teeb iga ilutulestiku kordumatuks vaatemänguks
• Meil on väga lai ilutulestikuefektide valik ja neid omavahel kombineerides saame moodustada väga erinevaid vaatemänge
• Kogu organiseerimine on meie kanda. Hoolitseme selle eest, et pulmakohaga oleks kõik vajalikud kooskõlastused, taotleme ilutulestiku loa, tuleme ise kohale ja paneme ilutulestiku üles ning koristame
• Lisaks oleme oma pikaajalise tegutsemisaja jooksul teinud ilutulestikke pea kõikides enamlevinud Eesti kohtades, seetõttu oskame arvestada iga koha iseärasusi ja panustame maksimaalselt turvalisusele

Küsi ilutulestiku pakkumist kirjutades meile aadressil ilutulestik@ruf.ee või tule tasuta konsultatsioonile

PS! Juhul kui on soov ise ilutulestikku lasta, siis on meil suurepärane valik ilutulestikukomplektooteid ehk patareisid, kus ühe süütamisega lendab taevasse mitu efekti korraga. Tutvu valikuga: rufilutulestikud.ee/pood/
Tehtud töödest näed pilte Pulma- ja mõisailutulestike galeriist

[flat_button text=”Küsi hinnapäringut” title=”Küsi pulmailutulestiku hinnapäringut” url=”https://rufilutulestikud.ee/kontakt/?liik=Ilutulestiku%20hinnap%C3%A4ring&Pulmapakett=Pulmad#kontakt” padding=”10px 20px” bg_color=”#2c52e8″ border_color=”#ffffff” border_width=”1px” text_color=”#ffffff” text_size=”14px” align=”center” target=”_self”]